nr 1371 4402
Kopparstick
Prinsessan Louise av Nederländerna, oramat löst blad, bladets mått: 64x42 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 11 januari 2021 kl 20:58:30
| Tid |
Kund |
Bud |
11/1 20:53:31